About Us Nekdanji veleposlaniki

Nj.eksc. dr. V.S. Seshadri

(15.02.2007-11.06.2010)

Nj.eksc. g. Jayakar Jerome

(15.07.2010-14.07.2013)

Nj. eksc. g. Sarvajit Chakravarti


(22. 09. 2013-30. 4. 2017)